09.01.2022

Kritéria přijetí na SŠDVS určených školou k přijímacímu řízení pro školní rok 2022/2023  informace formát pdf.

Zobrazit celý článek

09.01.2022

Přijímací řízení pro školní rok 2022/2023 - informace formát pdf Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok  2022/2023 Ředitelka Střední školy diplomacie a veřejné správy s.r.o, A. Jiráska, 1887 Most, vyhlašuje  v souladu s §60 odst. 1 školského zákona 1. kolo přijímacího řízení.

Zobrazit celý článek

06.01.2022

https://maturita.cermat.cz/aktuality/aktualita/457-ministerstvo-stanovilo-casovy-rozvrh-didaktickych-testu-spolecne-casti

Zobrazit celý článek

Facebook


Bezplatná právní poradna 8

Bezplatná právní poradna pro sídliště Chanov

 

Uběhlo rychle září a máme tu měsíc říjen. Blíží se pomalu, ale jistě zima, i přesto studenti Střední školy diplomacie a veřejné správy spolu s panem profesorem Jakubíkem jezdí dále do bezplatné právní poradny do Chanova, která funguje zde v místní základní škole, kde pomáhají jak místním lidem, tak i lidem z celého Mostu pomáhat řešit jejich problémy. Studenti i mimo jiné zde v základní škole mají svou schránku na dotazy, kterou mohou využít místní děti, které by se chtěly na něco zeptat nebo měly určitý problém a bály by se ho říci nahlas nebo by chtěly zůstat anonymní. Studenti tyto dotazy zpracují a odpoví na ně. Vedle schránky se nachází i nástěnka, kde mohou vidět děti informace, které se jim mohou hodit, jak v této době nebo tak i do budoucna. Nyní se nachází na nástěnce informace, jak si nechat vystavit průkazku na MHD, dále OP nebo jak si mohou děti udělat a posléze zažádat o řidičské oprávnění příslušné skupiny. Studenti střední školy se chystají nástěnku obměnit, sundají staré informace a dají nové, které budou typické s tématikou blížících se Vánoc a jejich problémů z oblasti práva. Na závěr bychom chtěli už po několikáté zopakovat, že do bezplatné právní poradny může přijít každý, bez ohledu na věk, v jaké ulici bydlí a dále, důležité je, že jim pomůžeme jejich dané problémy společnými silami dát do pohybu nebo vyřešit. Lidé se nemusí bát přijít, vše zůstává mezi námi, vždy se snažíme pomoci nalézt dané řešení. Bezplatná právní kancelář je otevřena jednou za 14 dní ve středu odpoledne. Blíží se Vánoce a člověk by měl být v pohodě, nemít žádné resty na další rok, proto budeme rádi, když nás přijdete navštívit se svými problémy do bezplatné právní poradny.

Na fotce: Sídliště Chanov

Starší články

 

NAHORU TISK

 


WWW stránky splňují požadavky evropské normy EN 301 549 V1.1.2 (2015-04).