09.01.2022

Kritéria přijetí na SŠDVS určených školou k přijímacímu řízení pro školní rok 2022/2023  informace formát pdf.

Zobrazit celý článek

09.01.2022

Přijímací řízení pro školní rok 2022/2023 - informace formát pdf Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok  2022/2023 Ředitelka Střední školy diplomacie a veřejné správy s.r.o, A. Jiráska, 1887 Most, vyhlašuje  v souladu s §60 odst. 1 školského zákona 1. kolo přijímacího řízení.

Zobrazit celý článek

06.01.2022

https://maturita.cermat.cz/aktuality/aktualita/457-ministerstvo-stanovilo-casovy-rozvrh-didaktickych-testu-spolecne-casti

Zobrazit celý článek

Facebook


Bezplatná právní poradna pro sídliště Chánov

Již brzy se otevře v prostorách Základní školy v Chánově bezplatná právní poradna. Jedná se o projekt, který se začal realizovat v současné době a bude trvat do měsíce listopadu tohoto roku, pokud se osvědčí, tak i déle. S projektem přišla Střední škola diplomacie a veřejné správy v Mostě, která dostala od Magistrátu města Mostu finanční příspěvek na tento projekt. Studenti střední školy, kteří chtěli na projektu pracovat se přihlásili a spolu s panem profesorem na předmět právo Václavem Jakubíkem  budou  jezdit dvakrát do měsíce do Chánova, vždy určený čas dopředu poskytovat místním lidem pomoc, co se týká oblasti práva. Studenti zároveň připravují různé aktivity pro místní děti ze základní školy, ať se jedná o hraní her Cashflow 101, která by měla zvýšit finanční gramotnost či různé sportovní hry, které by pomohly více  se seznámit s dětmi. Právní poradna nebude sloužit jenom dětem ze základní školy, ale i jejich rodičům, příbuzným či kamarádům. V současné době se již dělají informační letáčky s bezplatnou právní poradnou, domlouvají se prostory a další věci, které jsou zapotřebí k otevření poradny. Když vše půjde dobře, bezplatná právní poradna by měla být otevřená do 14 dní.

Na fotce: Paní Monika Kynclová ředitelka  základní školy Chánov (vlevo), paní Vladimíra Ilievová ředitelka Stření školy diplomacie a veřejné správy (vpravo) a studenti, kteří budou pomáhat vést právní poradnu.

Starší články

 

NAHORU TISK

 


WWW stránky splňují požadavky evropské normy EN 301 549 V1.1.2 (2015-04).