09.01.2022

Kritéria přijetí na SŠDVS určených školou k přijímacímu řízení pro školní rok 2022/2023  informace formát pdf.

Zobrazit celý článek

09.01.2022

Přijímací řízení pro školní rok 2022/2023 - informace formát pdf Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok  2022/2023 Ředitelka Střední školy diplomacie a veřejné správy s.r.o, A. Jiráska, 1887 Most, vyhlašuje  v souladu s §60 odst. 1 školského zákona 1. kolo přijímacího řízení.

Zobrazit celý článek

06.01.2022

https://maturita.cermat.cz/aktuality/aktualita/457-ministerstvo-stanovilo-casovy-rozvrh-didaktickych-testu-spolecne-casti

Zobrazit celý článek

Facebook


Výjezdní jednání HSRM

Výjezdní jednání HSRM na půdě školy, promítání filmu pro veřejnost a OHK, vyhlášení výsledků fotosoutěže První výjezdní zasedání po velmi dlouhé době realizovala Hospodářská a sociální rada Mostecka mimo běžný prostor, kterým bývá zasedací místnost VÚHU. Na základě nedávno vyřčeného podnětu měnit místa jednání (ze strany členů HSRM) se nabídla Střední škola diplomacie a veřejné správy, že by se ráda role prvního hostitele ujala. Výkonný výbor HSRM to odsouhlasil a jednání Předsednictva HSRM se v aule školy uskutečnilo v pondělí 9. listopadu 2009 od 11 hodin. všichni účastníci obdrželi propagační materiály školy, časopis Diplomat a celou školu měla možnost hned v úvodu jednání prezentovat ředitelka Ing. Ilievová. Naslouchali jí tak starostové a primátor z Mostecka, poslanec Petr Červenka, senátor Vlastimil Balín a zástupci významných podniků regionu. Součástí bylo i (již druhé) promítnutí filmu „Černobílá barevná“, o které požádala v prostorách školy především OHK v Mostě, a vyhlášení výsledků Fotosoutěže OHK Most, které se zúčastnily i dvě studentky školy. Neumístily se sice na prvních dvou místech, která byla v jejich kategorii udělována, ale přesto jejich fotografie budou součástí chystané fotovýstavy v Městské knihovně v Mostě a archivovány v Oblastním muzeu v Mostě.

Fotogalerie:

Výjezdní jednání HSRM na půdě školy. Výjezdní jednání HSRM na půdě školy. Výjezdní jednání HSRM na půdě školy. Výjezdní jednání HSRM na půdě školy.

Starší články

 

NAHORU TISK

 


WWW stránky splňují požadavky evropské normy EN 301 549 V1.1.2 (2015-04).