06.11.2022

Akce  Sokrates 2022

Zobrazit celý článek

04.11.2022

MATURITNÍ ZKOUŠKA   -    školní rok 2022/2023 PŘIHLÁŠKY K MATURITNÍ ZKOUŠCE 11.2022 – mezní termín pátek 11.11.2022 žáci s PUP – vyplnění po konzultaci s WE  VÝPIS PŘIHLÁŠKY – POTVRZENÍ od 12. do 20.12.2022 – kontrola PŘESNÝ ROZPIS DT bude uveřejněn do 1.2023 POZVÁNKY pozvánky na DT budou zaslány na přelomu ledna a února roku 2023 SEZNAM DĚL …

Zobrazit celý článek

25.10.2022

Leták 1. pomoc - pdf formát

Zobrazit celý článek

Facebook


Soutěže

Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o.

Termín

Sportovní soutěže

Umístění

18.09.2018

Atletika Corny dívky okres

3. místo

18.09.2018

Atletika Corny dívky okres

4. místo

02.10.2018

Přespolní běh dívky okres

1.místo

02.10.2018

Přespolní běh chlapci okres

1.místo

09.10.2018

Přespolní běh dívky kraj

09.10.2018

Přespolní běh chlapci kraj

11.10.2018

Stolní tenis okres dívky

1. místo

11.10.2018

Stolní tenis okres chlapci

3. místo

22.10.2018

Basketbal okres dívky

25.10.2018

Basketbal okres chlapci

06.11.2018

Florbal okres dívky

4. místo

06.11.2018

Florbal okres chlapci

2. místo

14.11.2018

Střefdoškolská futsalová liga chlapci

2. místo

15.11.2018

KB florbal chalenge dívky

2. místo

15.11.2018

KB florbal chalenge chlapci

5. místo

06.12.2018

Středoškolská futsalová liga dívky

2. místo

11.12.2018

Okresní kolo v silovém víceboji chlapci

1. místo

12.12.2018

Středoškolská futsalová liga chlapci

3. místo

19.12.2018

Krajské kolo v silovém víceboji chlapci

1. a 2. místo

08.01.2019

Házená okres chlapci

1. místo

08.01.2018

Házená okres dívky

1. místo

17.01.2019

Krajské kolo házená dívky

postup

17.01.2019

Krajské kolo házená chlapci

4. místo

08.02.2019

Republikové finále házená kvalifikace

2. místo

11.02.2019

Středoškolská futsalová liga divizní finále dívky

2. místo

celoročně

Celoroční juniorská volejbalová liga

----- 

Ostatní soutěže a akce školní rok 2018 /2019

Umístění

Military Cross 2018 Šluknov

Malý právníček 2018

Policejní minimum 2019

2. místo

Silový čtyřboj okres

1. a 2. místo

Silový čtyřboj kraj

1. a 3. místo

Cvičení protiteroristických jednotek "Démon"

Armáda ČR chemická jednotka Liberec - POKOS

Povídky pro policejního radu Vacátka

Literární Most

Literární soutěž 3001 - Příběh planety

čestné uznání

Literární soutěž - Cena Maxe Broda na téma Islám jako hrozba, realita nebo fikce

Krajské kolo výtvarné soutěže "Záhada hlavolamu"

Literární soutěž The Future

Literární soutěž Magické osmičky

Olympiáda český jazyk školní kolo

Olympiáda ruský jazyk školní kolo

Olympiáda německý jazyk školní kolo

Olympiáda ruský jazyk kraj

S. Podynsky, postup do nár. k.

Olympiáda německý jazyk kraj

A. Habětín, postup do nár. k.

Olympiáda ruský jazyk národní soutěž

2. místo

Olympiáda německý jazyk národní soutěž

2. místo

 

NAHORU TISK

 


WWW stránky splňují požadavky evropské normy EN 301 549 V1.1.2 (2015-04).