03.10.2023

Desatero bezpečného chování v online světě !

Zobrazit celý článek

28.09.2023

SŠDVS - Přežití - Barbora - 2023 Hlavní video - 550 MB Další videa - 133 MB

Zobrazit celý článek

12.09.2023

Učebnice pro školní rok 2023-24

Zobrazit celý článek

Facebook


Asi to mělo smysl... :-)))

16.04.2011 20:29

Přeji Vám pěkný den! V příloze vám všem posílám něco, co jsme dělala...
Chtěla bych tím vyjádřit neskutečné díky za tuhle školu, za to, co mi tahle škola umožnila. A tím je láska k ní. Kdyby mi někdo na základce řekl, že budu školu milovat, vysmála bych se mu. Bylo to pro mě absurdní, ale to se nástupem sem změnilo. Neumím si představit, jak budu trávit dny, kdy budu (nedejbože) nemocná! Bez svojí třídy, bez vás všech... Chci tím říct, že mi tahle škola ukázala, že se dá i to učení totálně "žrát". ;) Že se dá se všemi normálně mluvit, aniž bych musela mít strach, že mě vzápětí pomluví. Ukázala mi novou cestu. Doufám, a věřím v to, že tu správnou. Velké díky za to, že tady vůbec jsem a ještě větší tomu, když si uvědomím, že jsem na tuhle školu narazila náhodou a z počátku mě ani ve snu nenapadlo, že sem pošlu přihlášku. Dneska jsem za to hrozně moc vděčná. Za tohle, za Váš milý a přátelský přístup, mojí třídě za plnohodnotný kolektiv, který mě podrží, když se něco semele. Asi nemůžu zatím zas tolik soudit všechny. Jsme přece jen stále na začátku, ale já věřím tomu, že ten průběh dál bude jen a jen lepší! Sama jsem slyšela dost narážek na naší školu. A štvalo mě to. Ale smála jsem se jim. Přemýšela jsem, co jim to dá, když nám budou špinit jméno. Jen sílu! A to oni si neuvědomují. To je to jiné, čím se lišíme od ostatních škol. Ta vyjímečnost spočívá v naší jednotě! A já říkám jediné. DĚKUJI! ;) S pozdravem. Žákyně SŠDVS.

Starší články

 

NAHORU TISK

 


WWW stránky splňují požadavky evropské normy EN 301 549 V1.1.2 (2015-04).