13.10.2019

DofE Award Mezinarodní cena vévody z Edinburghu !

Zobrazit celý článek

30.09.2019

Kritéria hodnocení - přijímací řízení 2019/2020!

Zobrazit celý článek

07.09.2019

TERMÍNY KONZULTAČNÍCH HODIN A DOUČOVÁNÍ Z MATEMATIKY 2019/2020

Zobrazit celý článek

FacebookAsi to mělo smysl... :-)))

16.04.2011 20:29

Přeji Vám pěkný den! V příloze vám všem posílám něco, co jsme dělala...
Chtěla bych tím vyjádřit neskutečné díky za tuhle školu, za to, co mi tahle škola umožnila. A tím je láska k ní. Kdyby mi někdo na základce řekl, že budu školu milovat, vysmála bych se mu. Bylo to pro mě absurdní, ale to se nástupem sem změnilo. Neumím si představit, jak budu trávit dny, kdy budu (nedejbože) nemocná! Bez svojí třídy, bez vás všech... Chci tím říct, že mi tahle škola ukázala, že se dá i to učení totálně "žrát". ;) Že se dá se všemi normálně mluvit, aniž bych musela mít strach, že mě vzápětí pomluví. Ukázala mi novou cestu. Doufám, a věřím v to, že tu správnou. Velké díky za to, že tady vůbec jsem a ještě větší tomu, když si uvědomím, že jsem na tuhle školu narazila náhodou a z počátku mě ani ve snu nenapadlo, že sem pošlu přihlášku. Dneska jsem za to hrozně moc vděčná. Za tohle, za Váš milý a přátelský přístup, mojí třídě za plnohodnotný kolektiv, který mě podrží, když se něco semele. Asi nemůžu zatím zas tolik soudit všechny. Jsme přece jen stále na začátku, ale já věřím tomu, že ten průběh dál bude jen a jen lepší! Sama jsem slyšela dost narážek na naší školu. A štvalo mě to. Ale smála jsem se jim. Přemýšela jsem, co jim to dá, když nám budou špinit jméno. Jen sílu! A to oni si neuvědomují. To je to jiné, čím se lišíme od ostatních škol. Ta vyjímečnost spočívá v naší jednotě! A já říkám jediné. DĚKUJI! ;) S pozdravem. Žákyně SŠDVS.

Starší články

 

NAHORU TISK

 


Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu