23.02.2021

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ - 22.02.2021, učinné od 25.02.2021 !

Zobrazit celý článek

17.02.2021

MZ - Metodický_pokyn_HH_Nařízení_karantény od 12.2.2021

Zobrazit celý článek

17.02.2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 15. ÚNORA2021 DO 28. ÚNORA 2021 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:v návaznosti na opětovné vyhlášení nouzového stavu vládou ČR rozhodla vláda krizovým opatřením, že provoz škola školských zařízení zůstává od pondělí 15. února 2021 ve stejném režimu jako dosud (s výjimkou viz dále). Od 15. února 2021 je umožněno konání komis…

Zobrazit celý článek

Facebook


Asi to mělo smysl... :-)))

16.04.2011 20:29

Přeji Vám pěkný den! V příloze vám všem posílám něco, co jsme dělala...
Chtěla bych tím vyjádřit neskutečné díky za tuhle školu, za to, co mi tahle škola umožnila. A tím je láska k ní. Kdyby mi někdo na základce řekl, že budu školu milovat, vysmála bych se mu. Bylo to pro mě absurdní, ale to se nástupem sem změnilo. Neumím si představit, jak budu trávit dny, kdy budu (nedejbože) nemocná! Bez svojí třídy, bez vás všech... Chci tím říct, že mi tahle škola ukázala, že se dá i to učení totálně "žrát". ;) Že se dá se všemi normálně mluvit, aniž bych musela mít strach, že mě vzápětí pomluví. Ukázala mi novou cestu. Doufám, a věřím v to, že tu správnou. Velké díky za to, že tady vůbec jsem a ještě větší tomu, když si uvědomím, že jsem na tuhle školu narazila náhodou a z počátku mě ani ve snu nenapadlo, že sem pošlu přihlášku. Dneska jsem za to hrozně moc vděčná. Za tohle, za Váš milý a přátelský přístup, mojí třídě za plnohodnotný kolektiv, který mě podrží, když se něco semele. Asi nemůžu zatím zas tolik soudit všechny. Jsme přece jen stále na začátku, ale já věřím tomu, že ten průběh dál bude jen a jen lepší! Sama jsem slyšela dost narážek na naší školu. A štvalo mě to. Ale smála jsem se jim. Přemýšela jsem, co jim to dá, když nám budou špinit jméno. Jen sílu! A to oni si neuvědomují. To je to jiné, čím se lišíme od ostatních škol. Ta vyjímečnost spočívá v naší jednotě! A já říkám jediné. DĚKUJI! ;) S pozdravem. Žákyně SŠDVS.

Starší články

 

NAHORU TISK

 


WWW stránky splňují požadavky evropské normy EN 301 549 V1.1.2 (2015-04).